Sajira logo

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه اینترنتی سجیرا

مشتری گرامی لطفا تمامی موارد زیر را برای بهره مندی کامل از سجیرا به دقت مطالعه کنید!

ورود کاربران به سایت و بهره مندی از پروفایل شخصی و حساب کاربری و همچنین استفاده از طرح های تشویقی به منزله ی آگاه بودن از تمامی قوانین و مندرجات این صفحه می باشد.لازم به ذکر است که ثبت سفارش تنها با قبول کردن مفاد این توافقنامه امکان پذیر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سجیرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سجیرا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش در سایت اقدام نماید.

حفظ حریم کاربر:

سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سجیرا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

در مقابل نیز کاربر متعهد میشود که رفتاری مشابه با فروشگاه اینترنتی سجیرا داشته باشد،یعنی بداند که تمامی محتویات مورد استفاده شده در این سایت صرفا متعلق به فروشگاه اینترنتی سجیرا می باشد و هرگونه کپی برداری از تصاویر محصولات و یا الگوها ممنوع می باشد و سجیرا حق پیگیری قانونی این اتفاق را برای خود محفوظ می داند.

در ضمن هرگونه استفاده از مجوز های ثبت شده در سایت به هر نحوی ممنوع می باشد.

تمامی خدمات سجیرا تنها در بستر Sajira.ir می باشد، و این بدین معناست که فروشگاه تنها با راه های ارتباطی که داخل سایت ذکر شده با شما عزیزان در صورت نیاز تماس میگرد.لذا خواهشمندیم به این مورد دقت کافی داشته باشید زیرا فروشگاه اینترنتی سجیرا هیچ گونه مسئولیتی را در قبال این گونه مشکلات بر عهده نمی گیرد.

ثبت سفارش:

ثبت سفارش در سایت به صورت ۲۴ ساعته و در طول تمامی روزهای هفته امکان پذیر است.

تمامی  سفارش ها پس از ثبت توسط کاربر و تایید آن توسط فروشگاه به بخش آماده سازی برای پخش ارسال می شود.آگاه باشید که تمامی سفارشات در روزهای کاری که در تقویم رسمی کشور ثبت شده اند ارسال میشود.پس بدیهی می باشد که در روزهای تعطیل امکان ارسال وجود ندارد اما فروشگاه تمامی تلاش خود را جهت بهره مندی هرچه زودتر مشتری از کالای خریداری شده،میکند! 

در ضمن مشتری در هنگام ثبت  سفارش متعهد میشود که تمامی فیلد های  مورد نیاز را به صورت صحیح وارد کند که برای ارسال کالا فروشگاه به مشکلات احتمالی برخورد نکند در صورت ثبت اشتباه مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده کاربر می باشد.

عودت کالا و خسارت در ارسال:

عودت کالا برای مشتریان سجیرا در صورت اشتباه در پردازش و درنتیجه ارسال کالا و یا پارگی،کثیفی غیر معمول،کهنگی… فراهم می باشد.لذا کاربر در صورت مواجه با همچین رخدادی وظیفه داردظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا موضوع را با پشتیبانی فروشگاه در میان بگذارد.بدیهی است که پس از گذشت ۲۴ ساعت فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد!

اگر در ارسال توسط شرکت های پستی و یا… مشکلی پیش بی آید و کالا به دست مشتری نرسد فروشگاه اینترنتی سجیرا متعهد میشود که در صورت تایید آن شرکت تمامی مبلغ پرداخت شده توسط کاربر را نهایتا ظرف مدت یک هفته پس از پر کردن فرم مخصوص عودت توسط مشتری به حساب ثبت شده در سیستم واریز کند و فیش واریزی را برای مشتری ارسال کند.

نکته مهم و پایانی: 

با توجه به سیاست کاری فروشگاه اینترنتی سجیرا مبنی بر تولید داخلی و با کیفیت تمامی اجناسی که توسط طراحان جوان داخلی تولید میشوند ظرف مدت یک هفته بعد از ثبت سفارش آماده برای ارسال میشود.بدیهی است که زمان ارسال این گونه کالا ها نسبت به کالاهای دیگر طولانی تر است.تفاوت در این مدت زمان به دلیل حساسیت فروشگاه در دوخته شدن کالا می باشد.تمامی محصولات برند مرسا فعلا بااین شرایط ارسال میشوند….

 

 

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی

 

فهرست